Промисловість будматеріалів

  Промисловість будівельних матеріалів – багатогалузева сфера, яка виробляє будівельні матеріали для житлового будівництва, а також для промислового, сільського та інших видів будівництва. Це найважливіша частина матеріально-технічної бази будівництва. Галузь забезпечує безперервне зростання обсягів будівельних робіт і технологічного прогресу в будівництві за рахунок впровадження ефективних матеріалів і конструктивних елементів, а також більш якісних конструктивних елементів, які в значній мірі виготовляються заводським способом.

  Сировинна база для виробництва будівельних матеріалів практично невичерпна. Велике розмаїття будівельних матеріалів можна отримати з багатьох видів неметалічної сировини. Темпи зростання видобутку неметалевих корисних копалин і виробництва матеріалів з них вище, ніж темпи зростання видобутку металевих руд і виробництва прокату чорних металів. При цьому розвивається спільне використання нерудних матеріалів і промислових відходів.
  Перед галуззю будівельних матеріалів стоїть завдання істотного підвищення якості продукції. Це може бути досягнуто кількома способами: шляхом збільшення випуску майже повністю готових виробів з поліпшеними інженерними та експлуатаційними характеристиками, необхідними для відповідності вимогам сучасної архітектури і будівництва, шляхом досягнення високих показників ефективності виробництва і капітальних вкладень, шляхом скорочення витрат на працю і матеріали, а також шляхом забезпечення зростання промислового виробництва на існуючих підприємствах виключно за рахунок підвищення продуктивності праці.

  Промисловість будматеріалів

  Продукти

  Конвейєри і конвеєрні системи
  Полімерні стрічки
  Самоплинне обладнання